Ücretsiz Kaliteli Fotoğraf Siteleri

SplitShire

Özellikle web işleriyle ilgilenen web tasarım ile uğraşan kişilerin en büyük çilesi sitesinin önizleme kısmında yayınlayacak kaliteli fotoğrafları bulma zorluğudur.İşte tam bu sırada bizim paylaşacağımız Ücretsiz Kaliteli Fotoğraf Siteleri ile bu zorluk ortadan kalkmış olacak ama bu sefer binlerce kaliteli fotoğraf arasından hangisini seçsem sıkıntısı başlayacak 🙂 İşte o siteler.

StockSnap.io

Bu sitede birbirinden ilginç yüksek kalitede binlerce resim bulabilirsiniz. Kullanışlı arama özelliği sayesinde isteğinize göre filtre yaparak kısa sürede aradığınızı bulabilirsiniz.Gitmek için tıkla

StockSnap.io (780 x 520)
Unsplash

10 günde 10 yeni fotoğraf sloganıyla yoluna devam eden unsplash oldukça kaliteli fotoğrafları ile dikkat çekiyor.Siteye gitmek için tıkla.

unsplashGratisography

Gratisography kişisel ve ticari projeler üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz yüksek çözünürlüklü görüntüler sunar.Gitmek için tıklayın.

Splitshire

Splitshire Daniel Nanescu tarafından kurulan ücretsiz bir fotoğraf sitesidir. Fotoğraflar, kişisel ve ticari kullanım için ücretsizdir.Gitmek için tıklayın.

SplitShire

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir